Hakkımızda

Akbulut Akademiye Hoş Geldiniz

Kurulduğu andan beri en yenilikçi ve en güncel gelişmelerin takipçisi olan Akbulut Akademi, verdiği hizmetler ile 90’dan fazla işyerinde en güvenli çalışma ortamını siz çalışanlara sunmaktadır.

Biz Kimiz

AKBULUT AKADEMİ 6331 Sayılı İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNU ile işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması, mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi amacıyla alınması zorunlu kılınan İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personel hizmetlerini kurumlara sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Amacımız

Özverili, standart ve tekniklere uygun çalışmalarımız ile çalışanların güvenli ortamda çalışmalarını sağlamanın yanında iş güvenliği kültürüne duyarı bireyler oluşturarak toplumda bilinçli bireylerle farkındalık oluşturmak en büyük amaçlarımız arasında.

Neden Burdayız

Alanında uzmanlaşmış İşyeri hekimi, İş Güvenliği Uzmanlarımız ve mühendis kadromuz ile işyeriniz için gerekli olan eğitimleri, planları ve kontrolleri en iyi şekilde siz müşterilerimize sunmak için çalışıyoruz.

Geçmişimiz

Uzman kadromuzun 2010 yılında bireysel olarak başladığı bu serüveni 2015 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından aldığımız Yetkilendirme Belgesi ile birleştirmiş ve devam eden süreçleri birleşerek ilerletmiş bulunmaktayız. Bir kaç firmayla başladığımız bu yolculuğumuzda gerek en yenilikçi süreçleri takip ederek gerekse disiplinli çalışmalarımızla çoğu rakibimizin önüne geçmiş ve hizmet verdiğimiz firmaları artırarak 90’’ı aşkın işyerinde değerli çalışanlarımız ile çalışmalarımızı sürdürmüş bulunmaktayız.  Süreçlerimizde gerekli özveriyi vererek en iyi hizmeti almanız için hala özveriyi ile çalışmaktayız.

Neden bizimle çalışmalısınız?

Alanında uzmanlaşmış İşyeri hekimi, İş Güvenliği Uzmanlarımız ve mühendis kadromuz ile işyeriniz için gerekli olan eğitimleri, planları ve kontrolleri en iyi şekilde siz müşterilerimize sunmak için çalışıyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği ertelenemez ve acil durumlara karşı her zaman hazırlık olmak gerekir. Uzman kadromuz ile 7/24 yanınızdayız.

İşyerinde başımıza gelebilecek çoğu olay önlenebilir durumlardan oluşmaktadır. Uygun gözlem ve denetimler sonucu gerçekleştirdiğimiz ve düzenli takip ederek her zaman göz önünde bulundurduğumuz siz çalışanları yaşayabileceği her kazadan önlemek için her zaman çalışmaktayız.

Siz değerli çalışanlarımız için hazırladığımız her faaliyetin takibini kullandığımız İş Sağlığı Ve Güvenliği Portalı ile  istediğiniz her anda ve her yerde ulaşabilme kolaylığını size sağlıyor ve işletmenizdeki güncel olaylardan haberdar olmanızı istiyoruz.

Yapılan her çalışmanın yönetmeliklerde belirtilen koşullara uyması faaliyetin yapılmasından daha önemlidir. Sürekli yenilenen yönetmeliklerin takibini yaparak siz çalışanlarımıza en uygun hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Tamamlanan Projeler
editing
1 B+
Tehlike Tespiti ve Bildirimi
heart-icon.png
1
Verilen Eğitimler
share.png
Ödüllerimiz
award-icon

Bizimle bir proje başlatmak ister misiniz?

Çalışma alanınızdaki tehlikeleri ücretiz olarak tespit ediyor ve en doğru uzman ekibi işyerinizde görevlendiriyoruz.